Експерти визначили найбільш динамічне бізнес-місто світу

22 березня 2016, 08:54
Другий рік поспіль столиця Великобританії очолює рейтинг найбільш активно розвиваються міст світу - City Momentum Index (CMI), який формує компанія JLL

Як повідомляє Столична Нерухомість, під час дослідження вивчили 120 основних міст світу з точки їх короткострокових соціоекономічних перспектив та динаміки ринку комерційної нерухомості протягом найближчих трьох років.

Відео дня

Крім того, оцінювали міцність бази для довгострокового успішного розвитку - освіта, технології, інновації, навколишнє середовище.

Лондон другий рік в лідерах завдяки зростанню економіки, трансформації системи міського транспорту, стабільності ринку нерухомості та розвитку столиці Великобританії як глобального освітнього, бізнес і технологічного хаба.

За ним йде ірландський Дублін, який за рік зробив стрибок з 14-го місця. Як зазначають фахівці, це сталося внаслідок посилення економічного зростання, впровадження екологічних інновацій і створення технологічних стартапів, що призвело до значного зростання попиту на комерційну нерухомість.

У світовому рейтингу у першій 20-ці більше немає європейських міст. В європейському рейтингу на 3-му місці опинився Париж, який не увійшов до світового переліку через невисоку динаміку економіки, незважаючи на успішну реалізацію проекту "Великий Париж" (Grand Paris).

Нагадаємо, раніше The Economist назвав найдорожчие у світі місто.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X