Заступник міністра агрополітики розпочинає політичну кар’єру

14 липня 2016, 13:11
1674
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Заступник міністра агрополітики розпочинає політичну кар’єру - фото

Фото: Наталія Кравчук

Ще одна урядовець, яка прийшла на держслужбу з бізнесу після революції, покидає Кабмін та збирається до Верховної Ради. Бізнес і Мінагро відправляють заступника делегатом від агросектору

В ексклюзивному інтерв’ю НВ Бізнес заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, розповіла про причини своєї відставки, оголошеної вчора, 13 липня. Як пояснила держчиновниця, повноважень держслужбовця наразі недостатньо, щоб проводити структурні реформи, тому вона прийняла рішення долучитися до команди реформаторів та технократів, які йдуть у політику.

За словами Рутицької, за два роки в уряді вона отримала безцінний досвід, який тепер зможе з більшою ефективністю використовувати для реформування вітчизняного агросектору, ніж на своїй посаді в Кабміні.

«Без певних реформ в держапараті дуже важко давати якісні результати роботи. Пропрацювати два роки в держапараті у тому форматі, який є зараз, дуже складно. Ми переговорили з міністром Тарасом Кутовим щодо тих проектів, на яких я б хотіла зосередитися. Я відчуваю потребу робити наступні кроки, пов’язані із розвитком агросектору, в рамках політики зокрема», – відповіла Рутицька.

При цьому Рутицька буде продовжувати співпрацювати із Мінагрополітики у якості радника міністра Тараса Кутового.

За її словами, усі проекти, за які вона відповідала у міністерстві знаходяться або у стадії реалізації, або вже ефективно працюють. Тож вона із чистим сумлінням і виконаним почуттям обов’язку перед державою покидає свій пост.

Щодо подальших своїх кар’єрних кроків Рутицька заявила, що планує зосередитися на реформуванні аграрного сектору тепер вже у політичній площині. «У нас є дві молоді партії, які тільки створюються, у нас є вже відомі партії. Я отримала три пропозиції від різних партій», – сказала Рутицька.

Подробиці читайте в інтерв’ю на наступному тижні.

Владислава Рутицька була призначена заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції у вересні 2014 року в уряді Арсенія Яценюка. Після призначення нового складу Кабінету міністрів у квітні 2016-го вона залишилася працювати у команді Володимира Гройсмана.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

ТОП 3

Фінанси

Сьогодні, 09:30

thumb img
Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні і який прогноз після виборів
2915
Економіка

Сьогодні, 09:00

thumb img
Зеленський слабко орієнтується в політиці. Це дуже ризиковано – Томаш Фіала
2137
Компанії/Ринки

Сьогодні, 10:37

thumb img
У Міненерго РФ заявили про бажання продовжити контракт на транзит газу через Україну в ЄС
671

Головне

Країни

Сьогодні, 08:09

thumb img
CNN: Демократи залишилися незадоволеними результатами розслідування Мюллера
Політика

Сьогодні, 11:00

thumb img
Перевірка Зе. Наскільки правдиві заяви Володимира Зеленського - аналіз
Політика

Вчора, 22:43

thumb img
Зеленський назвав вартість своєї передвиборної кампанії