Екс-міністр економіки Абромавичус програв суд Кононенку

24 квітня 2017, 14:51
Печерський районний суд Києва задовольнив позовні вимоги заступника голови фракції Блок Петра Порошенка у Верховній Раді Ігоря Кононенка до колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про захист честі, гідності та ділової репутації

Про це екс-міністр повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"У четвер, 13 квітня Печерський суд Києва виніс упереджене рішення по справі про захист честі Кононенка всупереч наявними матеріалами у справі", - пише він.

Відео дня

На думку колишнього міністра та його захисників суддя поспішала під час розгляду справи. Вона не задовольнила жодного клопотання адвокатів та не використала достатньо часу ані на дослідження наданих доказів, ані на опитування відповідача.

Абромавичус також повідомив, що подав апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, що в лютому 2016 року Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження у зв'язку з заявою про те, що Кононенко блокує роботу міністерства.

У квітні 2016 року НАБУ передало в суд матеріали досудового розслідування за обвинуваченням колишнього виконавчого директора НАК Нафтогаз України Андрія Пасішника у незаконному впливі на Абромавичуса.

Показати ще новини
Радіо НВ
X