Екс-мер Нью-Йорка розповів, як очистити Київ від криміналу

17 червня 2017, 11:42
Колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані, який істотно очистив місто від криміналу, в інтерв'ю НВ розповів, як можна повторити цей успіх в Києві

За його словами, перш за все потрібно визначитися з рівнем злочинності, потім - з районами, де вона переважає. А потім - реорганізувати службу поліції таким чином, щоб її максимальна присутність потрапляла на неблагополучні райони.

Відео дня

"Для того, щоб запустити таку процедуру, ми використовували спеціальну систему обліку правопорушень. Кожен злочин, вчинений в Нью-Йорку, потрапляв в цю систему, і кожен день ми аналізували отримані дані, а тому могли визначити, де правопорушення продовжують траплятися, а де їх стає менше. Залежно від цього ми посилювали і поліцейські ділянки", - розповів Джуліані.

Він підкреслив, що використовувати дану систему було зручно, оскільки міська влада отримували максимум ефективності від поліцейських.

"Ми створили мобільні підрозділи поліції, які переміщалися слідом за хвилею криміналу, на відміну від практики, де на злочин реагують постфактум. У нашому випадку поліцейські з'являлися в районі ще до вчинення правопорушення", - зазначив Джуліані.

Екс-мер розповів, що витрати на поліцію були збільшені, "тому що якщо в місті високий рівень злочинності, то потрібно більше сил поліції".

"Злочинців ловить не комп'ютер, а поліцейські", - сказав він.

Повну версію матеріалу читайте в свіжому номері журналу Новое Время - №22 від 16 червня 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X