Ситуація покращується. Як розвиватиметься світова економіка у 2022 році

21 грудня 2021, 15:41

Ринок праці та економіка відновлюватиметься після ковід-кризи

Населення витрачатиме накопичення, запаси підприємства поповнюватимуться і почнеться поступове відновлення економіки та ринку праці після ковід-кризи. Такий прогноз на прес-конференції дав фінансист, засновник Blackshield Capital Максим Корецький. Він вважає, що ліквідність, що стискається, і наростаюча інфляція змусять інвесторів шукати більш прибуткові інструменти: бонди втратять довіру, а акції - її отримають. "Акції виростуть не через хайп, якого все менше і менше, а через фундаментальне зростання бізнесу - це щось нове за останні 2-3 роки на світовому ринку", - прогнозує він. Число хайпових компаній скоротиться, а smart-money та реальний бізнес повернуть свої позиції.

Відео дня

Наступного року ціни на вугілля, природний газ та нафту зростатимуть, прогнозує керівник аналітичного спрямування та партнер Blackshield Capital Ілля Кислицький. Він каже, що збільшуватиметься популярність електрокарів за підтримки держав. У великих банках зафіксують позитивну динаміку за рахунок збільшення їх ліквідності та зростання кредитування. А ось в e-commerce очікується падіння попиту за рахунок обмеження карантинних заходів та корекції випереджального зростання.

«Ера безплатних грошей закінчується. Настає час переоцінки цінностей, коли фундаментальний аналіз знову у пріоритеті. Виживуть ті, хто вміє та хоче адаптуватися до нових умов та форматів роботи. Компанії із стійким бізнесом та продуктом, потенціал якого ще до кінця не розкритий. Старий бізнес працюватиме, але за нових умов і за новими правилами», - зазначає Ілля Кислицький.

Показати ще новини
Радіо NV
X