У Давосі. Всесвітній економічний форум пройде у травні

24 січня 2022, 08:47

Всесвітній економічний форум у Давосі проведуть у травні цього року. Форум перенесли із січня через варіант коронавірусу омікрон.

2022 року Всесвітній економічний форум проведе свою щорічну зустріч у Давосі наприкінці весни — з 22 по 26 травня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби форуму.

Зазначається, що форум, присвячений темі Спільна робота, відновлення довіри стане першим заходом із особистою участю керівників початку пандемії.

Відео дня

« Щорічні збори 2022 року, які повернеться в Давос-Клостерс після дворічної перерви, надасть світовим лідерам можливість підбити підсумки стану миру та сформувати партнерські відносини та політику на майбутній вирішальний період», — йдеться у повідомленні на сайті форуму.

Повідомляється, що теми форуму включатимуть відновлення після пандемії, боротьбу зі зміною клімату, побудову кращого майбутнього для роботи, прискорення капіталізму зацікавлених сторін та використання технологій четвертої промислової революції.

« Після всіх віртуальних зустрічей, що відбулися за останні два роки, лідери політики, бізнесу та громадянського суспільства мають нарешті знову зібратися особисто», — зазначив засновник та виконавчий голова Світового економічного форуму Клаус Шваб.

Нагадаємо, що спочатку проведення Давоського форуму було заплановано на січень 2022 року, проте приблизно за місяць до його початку стало відомо, що форум перенесуть на кілька місяців через варіант коронавірусу омікрон.

Минулого року Всесвітній економічний форум перенесли із швейцарського Давосу до Сінгапуру. Спочатку планувалося, що форум пройде у першій половині травня.

У результаті форум у Сінгапурі вирішили не проводити через «трагічних обставин у низці регіонів та різної швидкості вакцинації від коронавірусу».

Крім перенесення очної частини форуму в останній тиждень січня організатори Всесвітнього економічного форуму провели віртуальний форум « Порядок денний Давосу».

Раніше за всю історію форуму він переїжджав із Давосу лише одного разу — 2002 року захід провели у Нью-Йорку на знак солідарності зі США після терактів 11 вересня 2001 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X