У Слузі народу назвали перші економічні ініціативи партії в новому парламенті

18 липня 2019, 13:28

Кандидат в народні депутати від партії Слуга народу, експерт з питань публічних фінансів і оподаткування Данило Гетманцев назвав перші законодавчі ініціативи в новому скликанні парламенту для реалізації програми партії.

«Перше — це діджиталізація податкових процедур: електронний чек, електронний інвойс, електронний рахунок платника податків у Казначействі - це законопроект, який лежить у Верховній Раді ще з 2017 року, який повинен бути проголосований. Друге — це податкова амністія, це BEPS’и*, імплементація BEPS'ів до законодавства України. Цей законопроект розроблений Міністерством фінансів восени минулого року, ми вважаємо його більш-менш прийнятним. І це приєднання України до MCAA — угоди про автоматичний обмін податковою інформацією у встановленому стандарті», — розповів він в інтерв'ю Радіо НВ.

Відео дня

За словами Гетманцева, відповідні законопроекти вже зареєстровані у Верховній Раді, однак «блокуються». Також кандидат в нардепи від президентської партії назвав необхідним створення Служби фінансових розслідувань.

*BEPS — план боротьби з ухиленням від оподаткування та виведенням грошей в офшори.

Раніше повідомлялося, що в Офісі президента України сподіваються на те, що Верховна Рада нового скликання почне повноцінно працювати вже на початку вересня.

Дострокові вибори до Верховної Ради мають відбутися вже в найближчу неділю, 21 липня.

«Медійна програма в Україні» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.
Показати ще новини
Радіо NV
X