Відлуння блекауту: Окупаційна влада Криму заборонила рекламувати курорти

2 лютого 2016, 15:59
Так званий глава анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заборонив представникам окупаційної влади рекламувати у ЗМІ кримські курорти до тих пір, поки не будуть затверджені графіки подачі електроенергії об'єктам санаторно-курортного комплексу, повідомляє РИА Крим

"Не давати інформацію ЗМІ до моменту, поки не будуть повністю вивірені графіки подачі електроенергії. До цього моменту ніяких публікацій про привабливість турпродукту не давати, а то до нас приїдуть вісім мільйонів чоловік, і ми потім будемо їх в Радміні розміщувати, матраци ставити і ставки для купання", - сказав Аксьонов.

Відео дня

На його думку, передчасна рекламна кампанія з обіцянками висококласного відпочинку може призвести до того, що, туристи, які приїдуть у Крим, розчаруються умовами на півострові через наслідки блекаута.

Нагадаємо, подача електроенергії в Крим з материкової частини України була зупинена в ніч на 22 листопада 2015 року в результаті двох вибухів ЛЕП у Чаплинці Херсонської області.

У зв'язку з цим на півострові був введений режим надзвичайної ситуації. Крим став забезпечуватися електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, дизельними генераторами, завезеними з Росії.

2 грудня 2015 року в присутності президента Росії Володимира Путіна відбувся запуск першої нитки енергомосту з РФ в Криму, який повинен був зробити анексований півострів незалежним від поставок електроенергії з материкової України. Однак російський енергоміст довелося ремонтувати через те, що він не витримував навантаження.

У січні 2016 року через несприятливі погодні умови в анексованому Криму відключення світла стали хаотичними.

Показати ще новини
Радіо NV
X