Джерела НВ підтверджують прихід в Україну найбільшого в світі бренду одягу H&M

26 січня 2017, 12:46
23717
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Джерела НВ підтверджують прихід в Україну найбільшого в світі бренду одягу H&M  - фото

H&M заходить в Україну

У штаб-квартирі компанії інформацію поки не підтверджують, пояснюючи візити представників бренду в Київ тим, що "постійно шукають нові ринки". Однак гравці українського ретейлу стверджують: бренд вже прицінюється до нерухомості в найбільших ТРЦ і на Хрещатику

Минулого тижня Київ відвідала делегація шведської компанії Hennes & Mauritz AB на чолі з Маттіасом Ламбергом, директором з розвитку нових ринків.

У головному офісі H&M на запит НВ відповіли, що не планують зараз відкривати магазини в Україні, а вояж своїх співробітників в столицю пояснили постійним пошуком нових ринків.

Однак експерти уточнюють: заперечувати свій вихід до моменту підписання остаточних угод — це нормальна світова практика. І в цьому разі краще довіряти не офіційним відповідям, а інформації учасників ринку.

Одразу чотири джерела в Україні — інвестбанкір і керівники консалтингових і торгових компаній — на умовах анонімності розповіли НВ: H&M активно шукає місця для відкриття своїх магазинів. Шведи, мовляв, придивляються до найбільших столичних торгово-розважальних центрів (ТРЦ) Sky Mall, Ocean Plaza, Lavina Mall, а також прицінюються до приміщень на Хрещатику.

Переговори з українськими ТРЦ, як розповідає один із співрозмовників НВ, що має відношення до управління торговельною нерухомістю, відбуваються вкрай складно. За його словами, H&M, що має середній розмір магазину в 3-5 тис. кв. м, розраховує на орендні ставки наполовину менші від ринкових.


Hennes & Mauritz AB володіє мережею H&M — всесвітньо відомим ретейлером демократичного одягу брендів H&M, H&M Home, COS, Weekday, Cheap Monday, Monki, &Other Stories. Це одна з найбільших торгових компаній в світі, на кінець минулого року керувала майже 4,2 тис. магазинів.

При цьому H&M, згідно з дослідженням компанії GfK, стоїть на другому місці в списку брендів, яких не вистачає українцям. А такий візит може говорити про те, що шведи все-таки зважилися вийти на вітчизняний ринок. Тим більше, що за останні півтора місяця це вже друга їхня поява в Києві.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Фінанси

21 травня, 18:35

thumb img
Коломойський остаточно програв суди Нацбанку по заставному майну на 2,6 млрд грн
Компанії/Ринки

Вчора, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua