Два заступника Данилюка подали у відставку - ЗМІ

7 червня 2018, 16:34

Заступники міністра фінансів Юрій Буца та Сергій Марченко подали у відставку у зв'язку зі звільненням Олександра Данилюка з поста глави відомства.

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на інформоване джерело в уряді.

"Юрій Буца та Сергій Марченко йдуть слідом за міністром", - відзначило джерело.

Відео дня

Як відомо, у четвер 7 червня Верховна Рада схвалила звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів за поданням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.


Буца був призначений заступником міністра з питань європейської інтеграції з початку травня 2016 року, а до цього обіймав посаду члена Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку України. У Мінфіні він курирує питання боргової політики, співпраці з міжнародними організаціями та управління європейської інтеграції.

Марченко був призначений заступником міністра в кінці травня 2016 року. Є фахівцем в напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики. У його веденні також департаменти фінансів промисловості, оборони та правоохоронних органів, витрат бюджету гуманітарної сфери, а також відділ держрегулювання в сфері випуску та проведення лотерей.

У разі їх звільнення, в Мінфіні залишаться перший заступник Оксана Маркарова (з березня 2015 року обіймала посаду заступника міністра - керівника апарату, а тепер буде в.о. міністра), а також держсекретар Євген Капінус і заступник міністра Андрій Граділь.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X