На прохання Дубінського тисячі людей написали в Лондонську школу економіки листи з критикою на адресу Гонтаревої - Reuters

1 липня 2019, 13:21

У квітні Олександр Дубінський, який працює на каналі 1+1 олігарха Ігоря Коломойського і балотується до ВР від партії Слуга народу, провів в Facebook акцію проти екс-голови НБУ Валерія Гонтаревої.

В ході акції тисячі людей відправили в Лондонську школу економіки (LSE), де Гонтарева викладає, листи, в яких її звинувачували в розкраданні державних коштів. Про це повідомляє Reuters.

Відео дня

У LSE підтвердили агентству, що їм надіслали «дуже велику кількість» однотипних листів з критикою Гонтаревої. Представник навчального закладу сказав Reuters, що «школа не відповіла на електронні листи і не буде вживати ніяких дій, грунтуючись на їх змісті».

Гонтарева сказала в коментарі агентству, що «клоуни Коломойського» активізувалися, «тому що відчувають повну безкарність і відсутність справедливості в країні». В інтерв'ю Громадському вона назвала те, що сталося, кібератакою проти LSE.

Дубінський, який балотується в Раду по 94-му округу від партії Слуга народу, стверджує, що за часів Гонтаревої центробанку і економіці України було завдано «величезної шкоди».

«Що стосується вашого питання щодо моїх стосунків з Коломойським, то їх немає», — заявив він агентству.

Показати ще новини
Радіо NV
X