ДТЕК домовилася з General Electric про постачання 26 вітротурбін

1 коментувати
 GE поставить 26 вітротурбін для будівництва вітроелектростанції ДТЕК під Запоріжжям
Фото: pixabay.com

GE поставить 26 вітротурбін для будівництва вітроелектростанції ДТЕК під Запоріжжям

Компанія ДТЕК Ріната Ахметова і GE Renewable Energy уклали договір про придбання, встановлення та подальшому обслуговуванні 26 вітротурбін.

Про це повідомили в прес-службі ДТЕК.

"Підрозділ наземної вітроенергетики GE поставить в Україну 26 вітроустановок 3-мегаватного класу. Вітротурбіна є однією з найбільш передових розробок GE, що адаптується до напрямку та сили вітру", - йдеться в повідомленні.

Устаткування буде вироблено в Європі. Воно призначене для будівництва в 2018 році першої черги Приморської вітроелектростанції ВЕС потужністю 200 МВт в Запорізькій області.

"Після завершення будівництва Приморська ВЕС буде оснащена одними з найпотужніших вітротурбін, представлених в Україні", - відзначили в ДТЕК.

Установку і подальше обслуговування вітроенергетичного обладнання буде здійснювати підрозділ GE в Україні. Реалізація проекту почнеться після завершення всіх фінансових і юридичних аспектів угоди.

Загальний плановий обсяг інвестицій в будівництво Приморської ВЕС становитиме більш ніж € 300 млн.

Завершити роботи з будівництва першої черги Приморської ВЕС планується на кінець 2018 року. Введення в експлуатацію двох черг Приморської ВЕС по 100 МВт планується до 2020 року. Щорічно станція буде виробляти 650-700 млн КВт ∙ год "зеленої" електроенергії. За рахунок роботи Приморської вітроелектростанції, економія викидів СО2 в атмосферу становитиме 600-700 тис. Тонн щорічно за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації.

Нагадаємо, що відповідно до зобов'язань перед Європейським енергетичним співтовариством Україна до 2020 року  має збільшити частку відновлюваної енергетики в енергобалансі країни до 11%.

В кінці 2017 року Україна затвердила Національний план зі скорочення викидів забруднюючих речовин.


ДТЕК є одним з великих гравців на ринку вітроенергетики України. У портфелі компанії проекти з будівництва потужностей відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) на 1 ГВт.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: