Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ДТЕК Ахметова розмірковує над продажем вугільних активів у Росії

18 квітня 2016, 12:38
174
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Продаж російських активів хочуть здійснити в обмін на переказ і зниження боргу підприємства перед кредиторами

marcindrews

Енергетичний холдинг ДТЕК, що контролюється Рінатом Ахметовим, розглядає можливість продажу ВАТ Шахтоуправління Обухівська і ВАТ Донський антрацит у Ростовській області Росії

Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв'ю ZN.UA.

За його словами, продаж російських активів хочуть здійснити в обмін на переказ і зниження боргу підприємства перед кредиторами на суму близько 436 млн доларів. 

За даними Тимченко, обсяг видобутку вугільних активів холдингу в РФ в 2016 році складе близько 2,6 млн тонн рядового вугілля, 60% продукції планується реалізувати на внутрішньому ринку Росії, решту - поставити в Європу.

Гендиректор ДТЕК також повідомив, що холдинг зараз шукає юридичні шляхи вирішення проблеми з націоналізацією енергопостачальної компанії Крименерго.

"На початку 2015 року Держрада Криму прийняла рішення про націоналізацію всіх матеріальних і нематеріальних активів Крименерго. Сьогодні ми шукаємо правильну юридичну стратегію боротьби за цей актив, що досить складно. Величину збитку ще не підрахували", - заявив він.

Нагадаємо,раніше в компанії Ахметова заявили, що Київенерго неприбуткове і потребує інвестиційМаксим Тимченко заявив, що Київенерго не приносить прибутку і потребує величезних інвестицій, зокрема, для реалізації сучасної системи обслуговування клієнтів.


ДТЕК - стратегічний холдинг, що здійснює управління трьома операційними компаніями з активами в вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

 

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися