Доступні кредити 5−7−9%. Кабмін розширив програму для малого бізнесу

15 квітня 2020, 14:33
В уряді розширили список цілей, на які можуть надаватися кредити за програмою.

Кабінет міністрів України розширив програму доступних кредитів 5-7-9% на бізнес з річним доходом до 100 млн грн. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив в своєму Telegram.

Відео дня

«У зв’язку з поширенням COVID-19 на території країни, ми внесли зміни до програми кредитування, які спрямовані на подолання наслідків пандемії», — зазначив прем'єр.

Уряд збільшив максимальну суму кредиту з 2 млн грн до 3 млн грн.

В Кабміні розширили список цілей, на які можуть надаватися кредити за програмою:

  • на діяльність, пов'язану з виробництвом лікарських засобів, медичних виробів і медичного обладнання;
  • для покриття постійних витрат, що не залежать від обсягів виробництва (зарплати працівників, орендні і комунальні платежі, податки та інші витрати, необхідні для збереження підприємництва);

Звернутися за кредитом на антикризові заходи можна буде під час карантину, а також протягом 90 днів після його закінчення. Для повернення цих кредитів буде діяти відстрочка в 9 місяців.

Позики на антикризові заходи будуть видаватися під мінімальну процентну ставку.

Нагадаємо, що програма доступних кредитів стартувала в лютому поточного року . Програма передбачає створення ряду інструментів здешевлення кредитів. Перший з них - компенсація процентної ставки до рівня 5%, 7%, 9% річних по кредитах у національній валюті в залежності від річного доходу і кількості створених робочих місць. Другий - надання часткових гарантій по кредитах малому бізнесу, якщо у нього не вистачає застави.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X