Виграли від пандемії. Які галузі продовжать рости в 2021 році - дослідження Deloitte

23 грудня 2020, 19:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Deloitte назвали галузі, які виграли від пандемії коронавірусу і будуть прискорено розвиватися з 2021 році.

За прогнозами аудиторської компанії Deloitte, в період з 2021 по 2025 рік темпи зростання доходів від хмарних послуг залишатимуться на рівні більше 30%. Про це йдеться в звіті компанії Прогноз розвитку галузі високих технологій, медіа та телекомунікації.

Відео дня

У 2020 році ринок хмарних технологій зростав за деякими показниками швидше, ніж в 2019 році. Високий попит на хмарні рішення був викликаний пандемією і масовим переходом компаній на віддалену роботу.

«Хоча деякі технології розвивалися очікуваними темпами в світі спостерігався безпрецедентний розвиток певних технологій, які докорінно змінили наше життя і те, як ми працюємо», - зазначають автори звіту.

Очікується, що ринок вийде з цього складного періоду сильним як ніколи раніше.

Крім того в Deloitte прогнозують, що в 2021 році світовий ринок пристроїв інтелектуальної периферії виросте до $12 млрд. Очікується, що середньорічний темп зростання складе 35%.

Такі темпи зростання будуть обумовлені попитом на них серед телекомунікаційних компаній, які розширюють свої 5G-мережі, а також постачальників хмарних рішень з можливістю гіпермасштабірованія.

Також в Deloitte прогнозують, що продажі гарнітури віртуальної реальності й змішаної реальності в 2021 році виростуть на 100% в порівнянні з 2019 роком.

Переважна більшість покупців складуть підприємства та навчальні заклади, які переходять на дистанційне навчання в зв'язку з пандемією COVID-19.

«Під час пандемії гарнітури цифровий реальності успішно продемонстрували свою цінність, отже, після її закінчення вони можуть зміцнити свої позиції завдяки ряду інших переваг, зокрема меншої вартості, більшої безпеки і підвищенню здатності запам'ятовувати вивчені матеріали», - йдеться в звіті.

Крім розвитку хмарних технологій COVID-19 також став поштовхом для розвитку телемедицини. За прогнозами Deloitte, в 2021 році відсоток віртуальних візитів до лікарів у відеорежимі зросте до 5% у всьому світі, в порівнянні з 1% в 2019 році. Відзначається, що навіть зростання на один пункт є істотним: в 2019 році в 36 країнах ОЕСР було зафіксовано 8,5 млрд оглядів лікарів, що в загальному обійшлося в $500 млрд.

Незважаючи на скорочення кількості спортивних подій пандемія не вплинуло на потенціал зростання цього сектора. За оцінками Deloitte, дві основні тенденції в спорті продовжать свій розвиток - це зростання монетизації жіночих видів спорту та використання цифрових технологій для підвищення показників спортсменів.

Автори звіту прогнозують, що до кінця 2 021 професійні спортивні ліги введуть нові офіційні політики зі збору та використання даних про спортсменів, а також їх комерціалізації. Що стосується жіночого спорту - очікується, що обсяг коштів, витрачених на жіночі види спорту, досягне $1 млрд.

Раніше в Deloitte підрахували, що провідні світові компанії люксового сегмента заробили за рік майже $300 млрд.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X