Дорогу Львів-Рівне планують розширити до чотирьох смуг

5 березня 2019, 12:10

Проект реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів – Рівне передбачає її розширення та будівництво об’їздів

Укравтодор розпочинає проектування реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів – Рівне із розширенням її до чотирьох смуг руху та будівництвом об’їздів населених пунктів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Відео дня

Планується, що після закінчення реконструкції економія часу в дорозі від Львова до Рівного без порушення правил дорожнього руху зменшиться майже вдвічі - до 1,5 години.

У Мінінфраструктури зазначили, що на цю дорогу вже зараз припадає значна частина перевезень експортних вантажів до країн-членів Європейського Союзу.

Раніше повідомлялося про початок проектування частини цього проекту – південного об’їзду міста Дубно у Рівненській області, що дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує по дорогах М-06 Київ-Львів-Чоп та М-19 Доманово-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони.

Раніше повідомлялося, що Європейський інвестиційний банк схвалив виділення кредитної лінії в €50 млн, щоб допомогти Укрзалізниці та Укравтодору ліквідувати вузькі місця в європейських транспортних мережах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X