Проблема з дорогами в Україні злегка перебільшена — топ-менеджер Flixbus

20 серпня 2019, 11:43

Українські дороги можна привести в порядок за вісім років, сказав генеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман в інтерв'ю Liga.net.

За його словами, дороги є одним із стримуючих чинників на українському ринку автобусних перевезень.

«Але їх проблема в Україні злегка перебільшена. У порівнянні з деякими європейськими трасами, не головними, - українські все ще нічого. Досить восьми років, щоб привести їх у порядок», - зазначив Леман.

Відео дня

Він додав, що ще один стримуючий фактор - процедура придбання нових автобусів: «Наприклад, в офісах Neoplan, Mercedes з порога пропонують спеціальну ціну, знижки, пакет пропозицій. Там максимально спрощена процедура придбання нового автобуса. Ми б хотіли налагодити таку співпрацю і з українськими виробниками. Думаю, Україні потрібна якась система кредитування, що дозволяє легко продати автобуси. Якась фінансова модель, котра стимулює їх продаж".

До стимулюючим факторам Леман відніс міграцію. За його словами, «це надважливий фактор розвитку FlixBus», оскільки люди активно їдуть до Польщі, Німеччини, прилеглі країни.

«Другий фактор - це потреба ринку. Ми аналізували пасажиропотік залізничного транспорту, мережа недопрацьована, при цьому українці мають велику потребу в подорожах», - підкреслив топ-менеджер FlixBus.

Нагадаємо, німецька компанія FlixBus в червні 2019 року заявила про відкриття представництва в Україні. Маршрути здійснював автобусний партнер FlixBus - компанія Євроклуб. 13 серпня FlixBus оголосив про початок виконання з 19 серпня спільних перевезень з компанією Gunsel за маршрутами з Києва до Варшави, Вроцлава і Праги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X