Від Норвезької ради у справах біженців. Хто з українців може отримати допомогу у розмірі 6600 грн

Українці можуть отримати фінансову допомогу від Норвезької ради — хто та як (Фото:mary_smn/depositphotos)
Українці, які внаслідок війни отримати статус ВПО або проживають в районах, що постраждали внаслідок бойових дій та потребують термінової фінансової підтримки для забезпечення основних потреб, можуть отримати допомогу від іноземної організації.
Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) відкриває реєстрацію на отримання багатоцільової грошової допомоги для таких осіб. Про це рада розповіла у своєму Facebook.
Допомога ВПО від Норвегії: скільки можна отримати
Сума допомоги становить 6660 грн, що дорівнює 2220 грн на три місяці на кожного члена сім'ї, але не більше як на п’ять осіб. Виплата здійснюється на український банківський рахунок або за допомогою переказу MoneyGram для людей, у яких немає банківського рахунку.

Як отримати допомогу ВПО від Норвезької ради
Для цього потрібно попередньо зареєструватися у системі до 20 березня 2023 року. Вона відкрита для всіх серед зазначених вище категорій, проте, грошову допомогу буде надано найуразливішим категоріям з-поміж людей, які зареєструвалися.

Допомога 6600 грн для ВПО від Норвегії: де і як зареєструватися
Щоб зареєструватися, необхідно завантажити месенджер WhatsApp або Viber на свій смартфон:
- Для реєстрації через WhatsApp треба додати до контактів номер 0 800 609 844 та відправити на нього повідомлення з текстом «Привіт».
- Для реєстрації через Viber потрібно відсканувати QR-код, розміщений на картинці. Після цього у своєму діалоговому вікні ви отримаєте повідомлення з інструкціями, яких необхідно дотримуватися для успішної реєстрації.

Нагадаємо, раніше NV розповідав, на яку допомогу можуть розраховувати діти ВПО в умовах воєнного стану.
- Актуальний перелік. В Україні знову оновили громади для виплат допомоги внутрішньо переміщеним особам
- Пріоритет для влади. Яку допомогу з працевлаштування можуть отримати ВПО у 2023 році
- Навіщо про це знати і до чого тут жінки. В Україні названо області, що отримали найбільше навантаження на гуманітарну інфраструктуру