Зеленський підписав закон про допомогу з часткового безробіття. Як він буде діяти

1 березня 2021, 18:42

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про допомогу з часткового безробіття.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про надання держдопомоги громадянам по частковому безробіттю. Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

Відео дня

Закон передбачає надання допомоги по частковому безробіттю не тільки на період карантину, викликаного COVID-19, а й у разі інших захворювань або надзвичайної ситуації на території України.

Уряд отримує право визначати порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, термін надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

На даний момент українське законодавство передбачає допомогу по частковому безробіттю для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через карантин, викликаного пандемією коронавируса.

Закон вступає в силу з наступного дня, після його опублікування.

Нагадаємо, що в березні минулого року Кабмін спростив отримання статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю. Крім того, 4 грудня Рада прийняла пакет допомоги бізнесу в зв'язку з введенням нового локдауну. Він передбачав, що ФОПи і наймані співробітники зможуть отримати по 8 тис. Грн допомоги від держави.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X