Статки Трампа під час його президентства знизилися на $700 млн — Bloomberg

18 березня 2021, 09:30

Статки експрезидента США Дональда Трампа зменшилися до $2,3 млрд з $3 млрд на початку його каденції, повідомляє Bloomberg.

Його фінансові документи, інтерв'ю з колишніми керівниками і галузевими аналітиками, а також безліч судових суперечок і розслідувань показують, які проблеми загрожують Трампу і його компанії, зазначає агентство.

Відео дня

Пандемія серйозно вдарила по офісних будівлях, готелях і курортах, а захоплення Капітолію США прихильниками Трампа нашкодило його відносинам з брокерами і кредиторами. Протягом наступних чотирьох років мають бути погашені позики на суму щонайменше $590 млн. За більш ніж половину з них Трамп поручився особисто.

За оцінкою Bloomberg, вартість комерційної нерухомості Трампа становить $1,7 млрд (на 26% менше, ніж станом на 2016 рік). На цей сегмент припадає близько трьох чвертей його статків.

«Лише деякі галузі в США постраждали настільки ж сильно за останній рік, коли працівники зникли з офісних веж, а ділові райони перетворилися на міста-примари», — йдеться в матеріалі.

Вартість курортів і готелів Трампа агентство оцінило в $558,9 млн. Дохід від цієї нерухомості в період з 2015-го до 2020 року впав на 42% (до $90,8 млн).

Бізнес, пов’язаний з грою в гольф, виявився одним з небагатьох секторів імперії Трампа, по якому не так сильно вдарила пандемія. Bloomberg оцінює його в $271,7 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X