Перша — за межами Києва. Добробут відкрив клініку у Львові

18 квітня 2022, 08:47
Добробут свою першу клініку у регіонах відкрив у Львові (Фото:прес-служба Добробуту)

Добробут свою першу клініку у регіонах відкрив у Львові (Фото:прес-служба Добробуту)

Одна з найбільших приватних мереж медклінік виходить у регіони та відновлює роботу відділення в Ірпені

Добробут відкрив клініку у Львові по вул. Зеленій. Про це повідомили у прес-службі мережі.

У відділенні працює терапевт, педіатр, ендокринолог, гастроентеролог, невролог, отоларинголог та гінеколог. Щовівторка вимушені переселенці зможуть отримати безкоштовну консультацію сімейного лікаря та педіатра. Також у львівському відділенні Добробуту можна пройти УЗ діагностику, зробити аналізи та вакцинуватися.

Відео дня

Рішення відкрити клініку у Львові та проводити частину медичних консультацій на безоплатній основі було ухвалено, оскільки значна кількість клієнтів та співробітників Добробуту, втікаючи від війни, були змушені переїхати до Львова.

Крім цього, мережа відновила роботу клініки в Ірпені, яка надає медичну та психологічну допомогу безкоштовно. У відділенні пацієнтів приймає терапевт, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий та дорослий хірурги, травматолог, невролог та ендокринолог. Крім цього, працює дитячий та дорослий психологи. Також проводиться лабораторна та інструментальна діагностика. У робочий час у клініці чергує бригада невідкладної медичної допомоги.

Добробут – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У компанії 20 медичних центрів у Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Послуги  надаються за більш ніж 75 медичними напрямками. Щорічно проводиться понад 7000 операційних втручань. У мережі працюють понад 3000 співробітників, з них понад 400 лікарів вищої категорії.

Показати ще новини
Радіо NV
X