До кінця року на Львівщині відкриють 6 станцій відновлюваної енергетики

27 травня 2017, 21:34
До кінця 2017 року на Львівщині з'являться дві вітроелектростанції, три сонячні електростанції, а також як мінімум одна гідроелектростанція

Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації (ОДА) Олег Синютка на конференції "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту", повідомляє Урядовий портал.

Відео дня

"Ми до кінця року, крім тих електростанцій, які запущені, плануємо відкрити ще дві вітроелектростанції, три сонячні електростанції, а також щонайменше одну гідроелектростанцію. Також ми сподіваємося, що до кінця 2017 року ще 48 котелень будуть переведені на альтернативне паливо", - зазначив він.

Так, учасники конференції обговорили питання термомодернізації будівель бюджетних установ за ЕСКО-механізму (залучення інвестицій енергосервісних компаній).

Відзначається, що Львівська область активно готується до впровадження енергосервісу. На даний момент зібрані і опубліковані на сайті Держенергоефективності дані щодо енергоспоживання 240 бюджетних установ Львівщини, які можуть бути потенційними об'єктами енергосервісу. 5 ЕСКО-інвесторів вже оголосили про готовність працювати в цій області.

Також Львівщина спільно з Держенергоефективності буде працювати над впровадженням систем енергоменеджменту в бюджетній сфері. За оцінками експертів, тільки завдяки енергоменеджменту можна скоротити енергоспоживання в школах, дитсадках, лікарнях і так далі до 20 % без додаткових витрат бюджету. На сьогоднішній день энергомониторинг впроваджений у 6 містах та 285 установах обласного підпорядкування Львівської області.

Раніше повідомлялося. що в Яворівському районі Львівщини 28 квітня урочисто відкрили першу чергу нової електростанції Озерна, потужністю 9,9 МВт.

Показати ще новини
Радіо NV
X