Офісе, прощавай! Як вимушений досвід віддаленої роботи змінив бізнес-моделі компаній і ринок нерухомості в Україні

13 червня 2020, 11:00
НВ Преміум

За час карантину українські компанії та їх співробітники скуштували принади віддаленої роботи і не хочуть відмовлятися: економлять час і скорочують витрати на утримання офісів, — пише журнал НВ.

Д вомісячний карантин переорієнтував ринок праці: ті, хто раніше щодня у будні просиджував із 10 до 18 за офісним комп’ютером, почали робити те саме вдома. І не пошкодували. Звиклися з подібною практикою і роботодавці, до того ж настільки, що більш ніж половина вітчизняних компаній готові й далі дозволяти своїм співробітникам працювати віддалено.

Відео дня

За даними опитування Європейської бізнес-асоціації (ЄБА), 62% гендиректорів компаній розглядають варіант повного або часткового переходу своїх співробітників на віддалений формат роботи. Розпустити по домівках вони готові до 50% персоналу.

Аналогічний тренд показують дані консалтингу CBRE Ukraine: 51% фірм, що ведуть бізнес в Україні, розглядають перехід на віддалений формат, а 35% респондентів хотіли б скоротити площу займаного офісу.

Віддаленка була і раніше на вітчизняному ринку праці, але вважалася прерогативою IT-сектора і фрілансерів, які працюють у креативних індустріях, — дизайнерів, фотографів, маркетологів. Тепер навіть банки, відомі своєю офісною культурою, перейшли на подібний формат і переконалися, що це цілком комфортно — як для співробітників, так і для роботодавців.

«Дистанційна зайнятість — це глобальний тренд, який бізнес не може проігнорувати, — впевнена Ганна Дерев’янко, виконавча директорка ЄБА. — Хоча дистанційна робота була звичайною практикою в деяких компаніях і до пандемії, через нову реальність, до якої нам усім доводиться адаптуватися, кількість таких бізнесів тільки зростатиме».

Майже кожен керівник, який переводив на віддалений формат роботи свою команду, переживав про зниження продуктивності співробітників. Діти, домашні клопоти, розслаблена домашня атмосфера — безліч факторів могли вплинути на ефективність праці. Однак цього не сталося. Як зізнаються опитані НВ топ-менеджери з різних галузей, від фінансової до аграрної, вони цілком задоволені тим, як їх працівники справлялися зі своїми обов’язками, перебуваючи вдома.

«Продуктивність роботи білих комірців залежить не від перебування в офісі, а від мотивації — зарплати, соціального пакета», — підкреслює Ольга Купець, експертка з ринку праці та професорка Київської школи економіки (КШЕ).

Але якщо для топ-менеджерів віддалена робота стала приємним відкриттям, то для власників офісних центрів цей тренд став несподіваною і не дуже приємною новиною. Вакантність приміщень у бізнес-центрах істотно зросла і, найімовірніше, процес продовжиться.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X