ДФС назвала ТОП-10 компаній за сплатою податків

21 вересня 2016, 13:22
539
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ДФС відзвітувала про платників податків

Державна фіскальна служба назвала десять найбільш компаній за обсягом сплачених податків за підсумками першого півріччя 2016

Про це йдеться в офіційному журналі ДФС Вісник.

За підсумками першого кварталу на першому місці опинилося Укргазвидобування. Воно збільшило сплату податків в першому півріччі в 2,3 рази - до 13,68 млрд грн, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Друге місце посіла НАК Нафтогаз України, сплата податків якої знизилася на 1% -  до 10,78 млрд грн.

Третє і четверте місця серед найбільших платників поділили тютюнові компанії Філіп Морріс Україна і А / т тютюнова компанія" В.А.Т. Прилуки , сплата податків якими виросла на 80% (дані про сплачену суму не оприлюднені) і 114 % (до 5,54 млрд грн) відповідно.

Компанія Джей Ті Інтернешнл Україна посіла п'яте місце, збільшивши сплату податків на 21% - до 3,47 млрд грн. При цьому за підсумками першого кварталу компанія займала 7 місце.

На шостому місці, як і за підсумками першого кварталу, виявилося ПАТ Укрнафта, яке збільшило сплату податків в 3 рази - до 3,34 млрд грн. При цьому податковий борг компанії станом на 1 липня становив 10,78 млрд грн.

На сьоме місце за підсумками першого кварталу опустилося державне підприємство Енергоринок, яке збільшило сплату податків на 25% - до 3,31 млрд грн.

Восьме місце посіло ПАТ Укртатнафта Ігоря Коломойського, яке наростило сплату податків на 69% - до 2,49 млрд грн. Таким чином воно піднялося з 10 на 8 позицію. 

На дев'ятому місці опинилося ПАТ Укртрансгаз, яке наростило сплату податків на 42% - до 2,42 млрд грн.

Останнім у десятці опинилося  ПАТ Укрзалізниця, яке сплатило до держбюджету 2,35 млрд грн

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися