Держуправління справами подарувало головному юристу квартиру в центрі Києва - ЗМІ

23 вересня 2016, 08:46
Керівниця юридичного управління Державного управління справами Марія Єремеєнко отримала від свого відомства чималий подарунок - квартиру на 117 кв.м у центрі Києва, пише Bihus.info

За чинними нормами, метраж отриманої квартири удвічі перебільшив дозволене законодавством.

Весною 2016 року ДП Укржитлосервіс, що входить до ДУС, надало Марії Єремеєнко квартиру на вулиці Тарасівській у Києві. Норма розрахунку жилої площі (13,65 кв.м. на людину) - перевищена більше, ніж удвічі, а загальна площа квартири складає 117 кв.м.

Відео дня

У Державному управлінні справами надали неправдиві свідчення стосовно квартири на запит народного депутата Мустафи Найєма, вказавши, що від липня 2016 року квартира була надана у користування сім"ї Єремєєнко (з 4-х осіб). На той момент квартира вже три місяці як була передана у приватну власність юристки ДУС.

У декларації чиновниці за 2014 рік значиться дохід від відчуження майна у 187 тис.грн., сукупний дохід – 327 тис. грн., внески до статутного капіталу компаній - 1 млн 250 тис.грн. Наразі Єремєєнко є ФОПом, засновницею ГО Майбутнє Одеси та співвласницею ТОВ Південна лінія. Компанія займається рослинами та будівництвом.

Нагадаємо, 19 вересня голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник розкрив джерела походження коштів, за які народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру за 7 млн гривень.

Раніше стало відомо, що Сергій Лещенко придбав квартиру в центрі Києва, вартість якої оцінюється в 7 мільйонів гривень.

Купівля викликала резонанс у суспільстві, так як колишнього журналіста, який прославився викриттям корупціонерів, самого звинуватили в корупції.

Всі подробиці читайте в спецтемі НВ "Квартирне питання" Лещенка


Показати ще новини
Радіо NV
X