Держрибагентству можуть дозволити заробляти на ікрі

22 листопада 2016, 09:22
Державному рибному агентству пропонують розширити перелік платних послуг

Як повідомляє UBR, на сайті Міністерства аграрної політики з'явився проект постанови Кабміну Про надання платних послуг установами, які входять в сферу управління Державного агентства рибного господарства.

Відео дня

Серед нових платних послуг також зазначені, зокрема, надання методичної допомоги, консультування підприємців в сфері аквакультури, проведення семінарів і навчальних курсів по цій темі, реалізація маточного поголів'я лососевих, осетрових, коропових видів риб, їх розведення і вирощування, продаж надлишків заплідненої ікри, консультування бізнесменів з питань хвороб риб, проведення гідробіологічних, гідрохімічних, паразитологічних, клінічних та інших досліджень, і навіть надання рекреаційних послуг в сфері аквакультури (скажімо, любительської риболовлі).

Таким чином хочуть створити "умови для надходження додаткових коштів на його спеціальний рахунок, а також сприятиме розвитку рибогосподарської діяльності".

Якщо документ ухвалять, Мінагрополітики, спільно з Мінфіном і МЕРТ, повинні будуть затвердити порядок визначення вартості цих послуг і їх надання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X