Держпродспоживслужбу в вересні передадуть в управління Мінагрополітики

19 липня 2021, 11:16

Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів передадуть в підпорядкування Мінагрополітики від Мінекономіки.

Про це міністр агрополітики Роман Лещенко повідомив 16 липня на зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації, повідомила пресслужба EBA.

«Розривати функціонал на кілька міністерств не планується. Повний процес передачі заплановано на вересень цього року», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

Коментуючи розділення повноважень Мінекономіки та Мінагро, Лещенко відзначив, що профільними для аграрного відомства залишаються рослинництво, тваринництво, переробка, напрямки, пов’язані зі зрошенням, розвиток зеленого туризму, виноградарство, аквакультура, сільськогосподарське машинобудування.

У 2019 аграрне міністерство було ліквідоване урядом Олексія Гончарука. Аграрними питаннями займалося Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Зараз його очолює Олексій Любченко.

У грудні минулого року Верховна Рада призначила міністром аграрної політики і продовольства Романа Лещенка, який тоді очолював Держгеокадастр.

В інтерв'ю Радіо НВ на початку лютого він говорив, що у Мінагро не було бюджету, тому що тривали дискусії з цього приводу з Мінекономіки.

В квітні Верховна Рада проголосувала за те, щоб у Міністерства аграрної політики і продовольства був окремий бюджет в розмірі 6,85 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X