Держгеонадра відкрила доступ до карти мінеральних ресурсів України

14 грудня 2017, 20:17
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державна служба геології та надр (Держгеонадра) відкрила доступ до публічної карти мінеральних ресурсів України

Про це повідомляється на сайті відомства.

"Портал містить інформацію про 20 тисяч родовищ та 117 видів корисних копалин які виявлено в надрах нашої країни", - зазначають в Держгеонадра.

Відео дня

Такий масив інформації, який накопичувався вітчизняними геологами кілька десятиліть, відкривається вперше та знаходиться у вільному доступі на сайті http://minerals-ua.info (поки що він працює в тестовому режимі).

"Це явний і помітний сигнал для урядів та приватного сектору як в Україні, так і за її межами, що інформація про мінеральні ресурси доступна для всіх," – зазначив посол Норвегії в Україні Уле Тер`єр Хорпестад.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці з Геологічною службою Норвегії в рамках проекту EIMIDA – Європейська інтеграція даних про мінеральні ресурси.

Основна мета проекту - в наданні допомоги Україні інтегруватися у європейські стандарти в галузі мінеральних ресурсів з підвищеним рівнем прозорості та відкритості.

Головним завданням проекту є підвищення рівня відкритості геологічної інформації в Україні та надання доступу до неї широкому колу користувачів, у тому числі англомовних.

Фактично, створення сайту наблизило нашу країну до цивілізованих держав в геологічному напрямку, підкреслили в Держгеонадра.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X