Держбюджет-2017. Стало відомо, скільки грошей і для чого виділять Міінфраструктури

20 вересня 2016, 12:07
Відповідно до внесеного урядом до Верховної Ради(ВР) 15 вересня проекту державного бюджету України на 2017 рік передбачаються видатки для Міністерства інфраструктури в обсязі – 1,52 млрд грн

З яких за загальним фондом – 678,7 млн грн, а за спеціальним – 473,5 млн грн.

За бюджетними програмами розглядається "Підтримка експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів, внутрішніх водних шляхів, у тому числі на проведення днопоглиблювальних робіт". Основною метою цієї програми є забезпечення безпеки судноплавства на внутрішніх водних шляхах країни. На ці цілі в наступному році планується залучити 39 млн грн. Вони будуть спрямовані на функціонування навігаційного обладнання, гарантованих габаритів суднового ходу, безаварійного та безперешкодного проходження суден внутрішніми водними шляхами та судноплавними шлюзами, що буде сприяти забезпеченню безпеки судноплавства.

Відео дня

За бюджетною програмою "Відновлення транспортної інфраструктури у Східних регіонах України" в рамках кредиту планується здійснити проект "Реалізація інфраструктурних проектів для східної частини України". Сума позики німецького банку KfW складе 60 млн євро.

У Держбюджеті нагадується, що ВР 15 липня 2015 року прийняла закон "Про ратифікацію Меморандуму про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина щодо незв'язаного фінансового кредиту загальним розміром EUR500 млн". Головна мета якого – відновлення і модернізація сходу України. Включаючи контрольовану українським урядом частину Донецької і Луганської областей і суміжні Дніпропетровську, Запорізьку і Харківську області. На ці цілі держбюджет 2017 року передбачає видатки по спеціальному фонду у розмірі 250 млн грн.

За програмою "Здійснення державного контролю з питань безпеки на транспорті" планується реалізувати – 122,6 млн грн за рахунок видатків загального фонду державного бюджету.

Показати ще новини
Радіо NV
X