Держбюджет-2017. Стало відомо, скільки грошей і для чого виділять Міінфраструктури

20 вересня 2016, 12:07
202
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Держбюджет України на 2017 рік передбачає витрати для Мининфраструтктуры в розмірі 1,52 млрд грн

Відповідно до внесеного урядом до Верховної Ради(ВР) 15 вересня проекту державного бюджету України на 2017 рік передбачаються видатки для Міністерства інфраструктури в обсязі – 1,52 млрд грн

З яких за загальним фондом – 678,7 млн грн, а за спеціальним – 473,5 млн грн.

За бюджетними програмами розглядається "Підтримка експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів, внутрішніх водних шляхів, у тому числі на проведення днопоглиблювальних робіт". Основною метою цієї програми є забезпечення безпеки судноплавства на внутрішніх водних шляхах країни. На ці цілі в наступному році планується залучити 39 млн грн. Вони будуть спрямовані на функціонування навігаційного обладнання, гарантованих габаритів суднового ходу, безаварійного та безперешкодного проходження суден внутрішніми водними шляхами та судноплавними шлюзами, що буде сприяти забезпеченню безпеки судноплавства.

За бюджетною програмою "Відновлення транспортної інфраструктури у Східних регіонах України" в рамках кредиту планується здійснити проект "Реалізація інфраструктурних проектів для східної частини України". Сума позики німецького банку KfW складе 60 млн євро.

У Держбюджеті нагадується, що ВР 15 липня 2015 року прийняла закон "Про ратифікацію Меморандуму про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина щодо незв'язаного фінансового кредиту загальним розміром EUR500 млн". Головна мета якого – відновлення і модернізація сходу України. Включаючи контрольовану українським урядом частину Донецької і Луганської областей і суміжні Дніпропетровську, Запорізьку і Харківську області. На ці цілі держбюджет 2017 року передбачає видатки по спеціальному фонду у розмірі 250 млн грн.

За програмою "Здійснення державного контролю з питань безпеки на транспорті" планується реалізувати – 122,6 млн грн за рахунок видатків загального фонду державного бюджету.

Вибір редакції

Ігри

Вчора, 21:00

article_img
Ще безумніше. Огляд гри Far Cry: New Dawn
Політика

Вчора, 19:08

article_img
Політтехнолог Порошенка Олег Медведєв в інтерв'ю Радіо НВ - відео
Політика

Вчора, 21:01

article_img
НАБУ, САП, Луценко. Хто задіяний у скандалі із незаконним збагаченням Тимошенко

Головне

Країни

Вчора, 11:38

article_img
Прем'єр Іспанії оголосив про дострокові вибори та назвав дату їх проведення
Гаджети

Вчора, 18:18

article_img
Смішні заголовки, український шоу-біз і меми про літературу. Найвеселіші канали в Telegram - вибір редакції
Події

Вчора, 13:52

article_img
Весняне сонце. На вихідних в Україні потеплішає