Держава повернула майно Одеського НПЗ

11 лютого 2016, 11:52
Приморський районний суд Одеси видав дозвіл на передачу рухомого майна Одеського нафтопереробного заводу, а також інших об'єктів у власності ТОВ Енергія і газ України на зберігання держпідприємству Укртранснафтопродукт

Про це йдеться в ухвалі суду від 5 лютого, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, пише Економічна правда.

25 січня державне підприємство Укртранснафтопродукт звернулося в прокуратуру Одеської області з проханням передати рухоме майно і об'єкти виробничого забезпечення НПЗ на зберігання.

Відео дня

Зокрема, суд передав в управління Укртранснафтопродукт ОРУ-110 кВ (відкритий розподільний пристрій) та нежитлові будівлі енергоблоку - когенераційної установки для комбінованого виробництва теплової та електричної енергії з утилізацією атмосферного залишку вісбрекінгу, що забезпечують життєдіяльність Одеського НПЗ.

На все це майно 19 січня Приморським райсудом Одеси було накладено арешт.

В судовому документі також зазначено, що посадові особи Одеського НПЗ відмовилися виконувати рішення суду від 13 листопада 2015 року (про передачу нерухомого майна заводу і земельної ділянки) і покинули територію нафтопереробного заводу без передачі майна за актом опису, оцінки та передачі майна.

Таким чином, ДП Укртранснафтопродукт прийнято майно НПЗ за актом опису, оцінки та передачі майна підписаного в односторонньому порядку.

Нагадаємо, до перемоги Євромайдану підприємство контролювалося компанією СЄПЕК Сергія Курченка. Сам Курченко втік до Москви в березні 2014 року через порушену проти нього кримінальну справу в Україні. У квітні 2014 року Печерський районний суд наклав арешт на майно підприємства. Курченко після цього кілька разів робив спроби повернути контроль над НПЗ, але безуспішно.

13 листопада Приморський районний суд Одеси дав дозвіл на передачу всього нерухомого майна та земельної ділянки Одеського НПЗ на відповідальне зберігання державного підприємства Укртранснафтапродукт.

Показати ще новини
Радіо NV
X