Депутати відкликали законопроект, який скасовував боротьбу з бодягою

19 лютого 2016, 15:16
Народні депутати, які ініціювали законопроект, який скасовував боротьбу з контрафактними нафтопродуктами Ярослав Москаленко та Степан Івахів (співвласник компанії WOG) відкликали свій законопроект

Народні депутати також зазначають, що широкого експертного обговорення також потребують питання розміру і принципу розрахунку акцизного податку на альтернативне паливо, порядок введення електронного адміністрування реалізації пального.

Відео дня

Як повідомили у прес-службі депутатської групи Воля Народу, депутати групи не мають наміру повертатися до цих ініціатив ні в якому вигляді і не будуть подавати у Раду аналогічні законопроекти.

Нагадаємо, що голова парламентської групи Воля народу Ярослав Москаленко та депутат з цієї групи, співвласник компанії WOG Степан Івахів раніше пропонували Верховній Раді відкласти запровадження акцизних накладних на нафтопродукти з 1 березня на 1 липня 2016 року. А також знизити ставки акцизу на альтернативне моторне паливо з EUR120/1 тис. літрів до EUR75/1 тис. літрів.

Як розповів аналітик консалтингової компанії Upeco Олександр Сіренко, введення податкових накладних дозволить побороти тіньовий ринок нафтопродуктів, частка якого зараз досягає третини від загального обсягу продажів. Фактично нова система дозволяє вирішити цю проблему.

Показати ще новини
Радіо НВ
X