Депутати відкликали законопроект, який скасовував боротьбу з бодягою

0 коментувати
Законопроект, який дозволяэ продавати розбавлений бензин, відкликали

Законопроект, який дозволяэ продавати розбавлений бензин, відкликали

Народні депутати, які ініціювали законопроект, який скасовував боротьбу з контрафактними нафтопродуктами Ярослав Москаленко та Степан Івахів (співвласник компанії WOG) відкликали свій законопроект Автори законопроекту заявили, що вони нібито завжди виступали за виведення з тіні ринку, за встановлення на ньому здорової конкуренції і тому підтримують новели Податкового кодексу від грудня 2015 року за електронним адмініструванням реалізації пального. «Однак об'єктивним є той факт, що ринок вимагає адекватного впровадження механізму адміністрування акцизних накладних, адже треба надати можливість бізнесу підготуватися до нововведень, – сказано у заяві депутатської групи Воля Народу. – Нафтотрейдери повинні мати єдине програмне забезпечення і безпечний доступ до Єдиного реєстру акцизних накладних. Інакше – новація залишиться на папері і не запрацює. Відповідно ідея авторів законопроекту полягала лише відстрочку на 3 місяці введення акцизних накладних».

Народні депутати також зазначають, що широкого експертного обговорення також потребують питання розміру і принципу розрахунку акцизного податку на альтернативне паливо, порядок введення електронного адміністрування реалізації пального.

Як повідомили у прес-службі депутатської групи Воля Народу, депутати групи не мають наміру повертатися до цих ініціатив ні в якому вигляді і не будуть подавати у Раду аналогічні законопроекти.

Нагадаємо, що голова парламентської групи Воля народу Ярослав Москаленко та депутат з цієї групи, співвласник компанії WOG Степан Івахів раніше пропонували Верховній Раді відкласти запровадження акцизних накладних на нафтопродукти з 1 березня на 1 липня 2016 року. А також знизити ставки акцизу на альтернативне моторне паливо з EUR120/1 тис. літрів до EUR75/1 тис. літрів.

Як розповів аналітик консалтингової компанії Upeco Олександр Сіренко, введення податкових накладних дозволить побороти тіньовий ринок нафтопродуктів, частка якого зараз досягає третини від загального обсягу продажів. Фактично нова система дозволяє вирішити цю проблему.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: