Депутати "допомогли" Нафтогазу втратити контроль над Укртатнафтою

23 травня 2016, 13:03
НАК Нафтогаз України повністю втратила контроль над ПАТ Укртатнафта після зміни закону про акціонерні товариства

Про це повідомив голова НАК Андрій Коболєв в інтерв'ю виданню DT.UA.

"Депутати дуже часто говорять, що вони допомогли Нафтогазу, який управляє держпакетом акцій Укрнафти, отримати контроль над цією компанією. Але, з іншого боку, ці ж законодавчі поправки "допомогли" повністю втратити контроль над іншою, не менш важливою компанією - Укртатнафтою, - наводить видання його слова.

Відео дня

За нинішньої кон'юнктури ринку нафтопереробний бізнес Укртатнафти є привабливим, вважає Коболєв. Крім того, за рахунок низьких цін на нафту і відносно немаленьких цін на бензин в Україні ця галузь (нафтопереробний бізнес - прим.ред) є досить рентабельною.

"Тому, коли хтось говорить, що це було однозначно правильне рішення, як мінімум є запитання: що ми здобули і що ми втратили? Ми повністю втратили контроль над Укртатнафтою. Якщо раніше його ще можна було намагатися відновлювати, то зараз це практично неможливо", - наголосив голова НАК.


ПАТ Укртатнафта — українська нафтопереробна компанія, одна з найбільших виробників нафтопродуктів в Україні. Компанія володіє найбільшим нафтопереробним заводом країни, який розташований у Кременчуці. Потужність виробництва становить 58 590 м³/добу

Показати ще новини
Радіо НВ
X