Демчишин прояснив ситуацію з вугіллям на тлі припинення поставок електроенергії в Крим

27 листопада 2015, 11:04
Припинення поставок електроенергії в анексований Крим призвело до обмеження поставок вугілля з Російської Федерації і Донбасу. Таку заяву зробив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин

За словами глави Міненерго, вугілля вистачить мінімум на 45-50 днів, пише Інтерфакс-Україна.

Демчишин пояснив, що Україні забезпечена вугіллям дефіцитних марок на цей період з урахуванням поставок з ПАР.

Відео дня

За словами міністра, два судна з вугіллям з ПАР мають прибути в Україну 4 і 12 грудня, доставивши 260 тис. тонн вугілля антрацитових марок.

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розпорядився переглянути або анулювати договір, підписаний українською стороною з Росією щодо енергозабезпечення окупованого РФ Криму. За його словами, документ було складено некоректно, і він містив норми, згідно з якими Крим був визначений не як територія, а як округ РФ.

У той же час, Демчишин заявив, що буде рекомендувати Кабінету міністрів продовжити дію контракту на поставку електроенергії в анексований Крим.

Нагадаємо, подача електроенергії в Крим з материкової частини України була зупинена в ніч на 22 листопада в результаті двох вибухів ЛЕП в Чаплинці Херсонської області, де знаходяться активісти блокади півострова.

Показати ще новини
Радіо НВ
X