Демчишин пообіцяв перевірити призначення на керівну посаду екс-регіонала, обвинуваченого в розтраті

25 січня 2016, 22:24
Міністр енергетики Володимир Демчишин пообіцяв перевірити інформацію щодо призначеного тимчасовим виконувачем обов’язків директора держпідприємства Полтавське управління геофізичних робіт Володимира Гладуна

Про це він заявив у телефонній розмові з журналістами програми Схеми, спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу UA:Перший.

"Під час конкурсу на посаду були зібрані всі документи, і серед них не було ніяких документів щодо кримінальних справ чи правопорушень. Я проведу розслідування всередині своєї структури, щоб зрозуміти, чому ці факти не були відкриті моїми підрозділами", - заявив міністр.

Відео дня

За його словами, якщо факти, виявлені журналістами, підтвердяться, він перегляне це кадрове рішення.

Крім того, про доручення зібрати у правоохоронних органах додаткову інформацію щодо Володимира Гладуна повідомила прес-служба Міненерговугілля.

У повідомленні також зазначається, що Гладуна призначили тимчасовим виконувачем обов'язків ДП Полтавське управління геофізичних робіт після того, як жоден із кандидатів на посаду директора цього підприємства не задовольнив вимог під час розгляду кандидатур 21 січня.

Раніше повідомлялося, що журналісти програми Схеми з'ясували, що міністр енергетики України Володимир Демчишин своїм наказом призначив виконувачем обов’язків голови державного підприємства Полтавське управління геофізичних робіт Володимира Гладуна.

За інформацією журналістів, Гладун уже очолював дане держпідприємство за попередньої влади, а на даний момент проходить у справі №1201517000000816 про розтрату майна на даному держпідприємстві.

Гладун також був депутатом київської райради Полтави від Партії регіонів у 2010-2015 роках, балотувався від Партії регіонів до Верховної Ради на виборах 2012 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X