Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Демчишин анонсував закриття спільного з РФ найбільшого ядерного проекту

20 жовтня 2015, 12:30
622
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Російська сторона не виконує своїх зобов'язань, каже Демчишин

Україна не планує продовжувати реалізацію спільного з Росією проекту зі спорудження заводу з виробництва ядерного палива в Кіровоградській області, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин

"Будемо розривати (стосунки), вони також не виконують (як і у випадку з третім і четвертим блоками Хмельницької АЕС) свої зобов'язання", - цитує Демчишина Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, в квітні 2015 року Володимир Демчишин висловив думку про те, що угода з РФ про будівництво заводу з виробництва ядерного палива не має реальної ваги і Україна має намір її денонсувати.


Завод з виробництва ядерного палива планували побудувати в селищі Смоліне (Кіровоградська область). Цей проект був одним з найбільших в російсько-українській співпраці в сфері ядерної енергетики.

Акціонерами спільного підприємства з російської сторони є паливна компанія ТВЕЛ (50% мінус 1 акція), з української сторони - державна корпорація Ядерне паливо (50% плюс 1 акція). Сторони повинні були вкласти в проект близько $120 млн рівними частками, а інші кошти залучити у російського Ощадбанку.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися