Дебіторська заборгованість Міноборони перевищує 9 млрд грн

27 жовтня 2020, 13:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Із загальної суми простроченої дебіторської заборгованості фактично були виконані роботи на загальну суму 417,2 млн грн.

Дебіторська заборгованість Міністерства оборони України становила 9,3 млрд грн станом на 31 серпня 2020 року. При цьому прострочена заборгованість склала 2,4 млрд грн.

Про це йдеться в листі Міністерства оборони до Кабінету Міністрів України, який оприлюднила експертна організація StateWatch.

Відео дня

Також в листі йдеться про те, що за станом на 31 серпня 2020 року через загальної суми простроченої дебіторської заборгованості фактично були виконані роботи на загальну суму 417,2 млн грн.

У Міноборони зазначили, що у всіх випадках недотримання постачальниками продукції і виконавцями робіт взятих зобов'язань, відомство веде претензійно-позовну роботу і вживає заходів щодо застосування штрафних санкцій, передбачених умовами договорів і державних контрактів.

Також наголошується, що в серпні Міноборони отримало на умовах авансування предмети закупівлі і погасило дебіторську заборгованість на загальну суму 414,1 млн грн, в тому числі:

  • 19,85 млн грн - продукцію (роботи, послуги) отримано в терміни, визначені умовами договорів і державних контрактів;
  • 21,56 млн грн - поставка продукції (виконання робіт, надання послуг) проведено раніше термінів, на які надавався аванс.

Також протягом серпня підприємства-боржники поставили міністерству продукцію (Виконані роботи, надані послуги) в рахунок погашення простроченої заборгованості минулих періодів на суму 40,5 млн грн.

На сайті Міноборони числиться 97 підприємств, які вчасно забезпечують військовому відомству товари і послуги.

Нагадаємо, що за підсумками перших шести місяців 2020 року у Міноборони зірвалися тендери на загальну суму в 3,5 млрд гривень.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X