Орієнтуємось на ЄС. Як розвиватиметься економіка України після війни — Гетманцев

12 квітня 2022, 11:36
Данило Гетьманцев вважає, що одним із ключових для економіки стане розвиток військово-промислового комплексу (Фото:НВ)

Данило Гетьманцев вважає, що одним із ключових для економіки стане розвиток військово-промислового комплексу (Фото:НВ)

В Україні планують відбудовувати об'єкти інфраструктури, розвивати військово-промисловий комплекс, співпрацювати із країнами ЄС

План відновлення України складатиметься з кількох важливих напрямків. Про це під час онлайн-зустрічі з підприємцями розповів голова комітету ВР з фінансів та податків Данило Гетманцев, передає журналіст НВ Бізнес.

Відео дня

Перший напрямок — це відновлення інфраструктури та житла. Другий — розвиток військово-промислового комплексу та військової інфраструктури, сказав Гетманцев. А третій — створення підприємств, що вбудовуються у виробничі ланцюги країн ЄС.

Слухайте подкаст на цю тему

«Військово-промисловий комплекс має стати рушійною галуззю. Основна стаття державного бюджету має спрямовуватися на ці цілі, а це — і виробництво касок, і з іншого боку це і робототехніка», — сказав Гетманцев.

Україна втратила свій транзитний потенціал і, очевидно, вже не буде хабом у промислових ланцюжках між Китаєм та Європою. «Ми повинні орієнтуватися насамперед на країни ЄС та вбудовувати себе в їхні виробничі ланцюжки таким чином, щоб забирати собі частину тієї доданої вартості, яка створюється у країнах ЄС», — каже він. І додає, що планується залучати в Україну великі компанії, які могли б, створюючи в нашій країні робочі місця, вписатися в економіку ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X