Данилюк відповів на перенесення судом справи про його ухилення від податків

11 серпня 2017, 10:08
Міністр фінансів України Олександр Данилюк вважає, що перенесення розгляду його скарги судом пов'язане з тим, щоб не дати йому захистити свої права

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Розгляд моєї скарги в Апеляційному суді м. Києва щодо неправомірного рішення Печерського суду на підставі неправомірного звернення прокурора в черговий раз перенесли. Тепер на 16 серпня. Ніяк не можуть довезти матеріали справи з Печерського суду (мабуть літні затори на дорогах чи відправили пташиною поштою). Виглядає як скоординована робота – намагаються не дозволити мені захистити свої права", - пише міністр.

Відео дня

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підозрює Данилюка в ухиленні від сплати податків. За даними слідства, є суттєві відмінності між доходами і витратами Данилюка у 2010-2014 роках, коли він очолював Координаційний центр з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента.

Державна фіскальна служба призначила позапланову документальну перевірку Данилюка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 роки.

Пізніше Данилюк спростував інформацію про несплату податків за період роботи на держслужбі 2010-2014 років, у чому його підозрює Генеральна прокуратура України.

Раніше Апеляційний суд Києва переніс на 16 серпня розгляд апеляційної скарги Данилюка про призначення йому позапланової податкової перевірки.

Ще раніше суд вже переносив розгляд зазначеної справи 7 серпня.

Показати ще новини
Радіо NV
X