Данилюк: Верховна Рада прийме держбюджет-2017 вже у вівторок

20 грудня 2016, 05:41
Верховна Рада прийме проект про Державний бюджет на 2017 рік у вівторок, висловив сподівання міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі ICTV, передає Інтерфакс-Україна

Він також запевнив, що націоналізація Приватбанку істотно не відіб'ється на показниках бюджету.

"Я все-таки сподіваюся, що це буде не бюджетний тиждень, а бюджетний вівторок", - сказав міністр.

Відео дня

При цьому він пояснив: "Чи буде змінений бюджет на 2017 рік? Певні зміни важливо і потрібно буде зробити хоча б для того, щоб передбачити і процентні виплати за цими облігаціями, які будуть вкладені в капітал. Це технічна робота. Вона буде зроблена. Це рішення не буде впливати на бюджетний процес".

У свою чергу голова Національного банку Валерія Гонтарєва заявила: "Ми вважаємо, що держава витратить на це менше, ніж 148 млрд., ми вважаємо, що буде 116 млрд. Ця сума буде віднесена до державного боргу. В бюджеті буде відображено тільки на обслуговування цього боргу. Вона збільшить наш державний борг".

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк заявляв, що уряд має гроші на стабілізацію Приватбанку, держбюджет на наступний рік залишається збалансованим.

За словами міністра, власники самі звернулися до уряду з проханням увійти в капітал банку, а також взяли на себе зобов'язання сприяти передачі банку в держвласність, а також зобов'язання щодо реструктуризації портфеля (розтрат на націоналізацію) після переходу банку до державної власності.

Раніше глава Нацбанку Валерія Гонтарєва прокоментувала ситуацію з Приватбанком.


Показати ще новини
Радіо НВ
X