Данилюк: при внесенні змін до держбюджету мало місце некомпетентне втручання

15 липня 2017, 11:54
За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, під час внесення змін до держбюджету мало місце некомпетентне втручання, що створило ризики по дохідній частині. Про це міністр фінансів написав у Facebook

"Важливо, що вдалося збільшити видатки для критичних напрямів. Закладено додатковий ресурс для фінансування субсидій, Національної академії медичних наук, лікування за кордоном, програми "доступні ліки" тощо", - написав міністр.

Відео дня

Також він додав, що при розгляді змін на засіданні Бюджетного комітету були запеклі дискусії депутатів та представників Мінфіну.

"Не зважаючи на принципову позицію Мінфіну щодо доходів, які, відповідно до Бюджетного кодексу, мають обов’язково базуватися виключно на макроекономічних показниках, деякі депутати вирішили кодекс і логіку бюджетного процесу проігнорувати", - додав Данилюк.

За його словами, мало місце некомпетентне втручання, яке створило ризики по дохідній частині. Однак, Уряд відстояв принципову позицію, і в сесійній залі не пройшла найбільш шкідлива для бізнесу правка, якою пропонувалося відшкодовувати суми ПДВ шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики.

Данилюк запевнив, що Мінфін докладе всіх зусиль, щоб при реалізації цьогорічного бюджету скореговані показники не мали негативного впливу на роботу бізнесу та розвиток економіки нашої країни.

Як повідомлялося, Верховна Рада збільшила доходну частину державного бюджету України 2017 року близько на 39,7 млрд грн - до 771 млрд грн, видаткову - на 40,7 млрд грн, до 841,1 млрд грн.

Показати ще новини
X