Данилюк назвав незаконним рішення про передачу ДФС уряду

31 травня 2018, 16:20

Рішення Кабінету міністрів про перепідпорядкування йому Державної фіскальної служби (ДФС), яка зараз координується Міністерством фінансів, прийнято в порушення регламенту та є незаконним.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на зустрічі з бізнесом в Києві в четвер, 31 травня, передає Інтерфакс-Україна.

"Рішення ще не було оприлюднено. Думаю, ніколи не буде оприлюднено, тому що не відповідає системі загального державного управління", - сказав він.

Відео дня

Данилюк нагадав, що Мінфін формує політику в податковій і митній сфері, а відповідний орган, який реалізує цю політику - ДФС, знаходиться в координації міністерства.

Він зазначив, що Мінфін так працює з казначейством, Держфінмоніторингом, і ДФС також повинна бути в єдиній системі.

"Перепідпорядкування - це питання кілька разів порушувалося. Я не знаю, що за цим стоїть, але, точно, концентрація стількох повноважень, особливо в передвиборчий період, в одних руках - це неправильно, і ми повинні насамперед думати про державні інтереси й думати про державу", - сказав міністр фінансів.

На його думку, нинішній конфлікт стане поштовхом для реформування ДФС.

"Досить прикривати те, що нічого не відбувається. Є межа терпінню", - підкреслив Данилюк.

Нагадаємо, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що уряд на засіданні проголосувало за перепідпорядкування ДФС безпосередньо Кабміну.

Крім того, Кабмін також виключив Мінфін з переліку відомств, чиє погодження обов'язково для документів, які направляються на розгляд уряду.

Показати ще новини
Радіо НВ
X