Данилюк анонсував можливе повернення України на ринки капіталу – Reuters

23 січня 2018, 09:39

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Україна може повернутися на ринки капіталу в першій половині 2018 року.

Про це міністр повідомив в інтерв'ю Reuters.

За його словами, Україна може повернутися на міжнародні ринки облігацій в першій половині 2018 року і, ймовірно, буде враховувати деякі пропозиції Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо закону про створення Антикорупційного суду.

Відео дня

"Є фінансові потреби, і як міністр фінансів я маю задовольняти їх. Щоразу, коли ринки готові, щоразу, коли у нас є оптимальний час, є обов'язок використовувати ринок. У нас є плани на цей рік, і інвестори чекають нас ", - сказав Данилюк.

Він зазначив, що отримання коштів через продаж єврооблігацій не послабляє прагнення країни проводити реформи.

Данилюк прокоментував зауваження МВФ до законопроекту про створення Антикорупційного суду і вважає, що першорядне значення матиме остаточний результат.

"Сподіваюся, ми отримаємо документ, який задовольнить всіх", - сказав Данилюк.

Він додав, що не буде здивований, побачивши включеним до закону деякі з пропозицій МВФ.

Нагадаємо, що Україна розраховує випустити в 2018 році єврооблігації на $2 млрд.

У 2017 році Україна розмістила єврооблігації на 3 млрд доларів під 7,375% річних. Дана угода була першим ринковим розміщенням для України з 2013 року.

Тоді Україна продала 10-річні єврооблігації на $1,25 млрд з дохідністю 7,5% річних.

У 2014-2016 роках Україна щорічно розміщувала 5-річні єврооблігації обсягом $1 млрд під держгарантії США за низькими ставками.

Показати ще новини
Радіо НВ
X