Cловацька компанія купила 50% в Ужгородській газовій площі за 1,5 млн євро

11 липня 2016, 17:51
Словацька нафтогазова компанія Nafta придбала у американської компанії Cub Energy Inc. з активами в Україні за 1,5 млн євро 50% в Ужгородській газової площі

Про це йдеться в повідомленні Cub Energy, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється, покупцем в угоді виступає 100% дочка словацької Nafta - Nafta International B.V. (Нідерланди), яка набуває 50% в CNG Holdings Netherlands B.V., якій належить 100% в ТОВ Сі-Ен-Джі (Ужгородський район, с. Вовкове) - власника спеціального дозволу на промислову розробку Ужгородської газової площі.

Відео дня

"Ми сподіваємося, що цей проект буде першим кроком у створенні портфеля проектів Nafta в Україні", - наводяться в повідомленні слова генерального директора словацької компанії Мартіна Бартошовича.

Згідно з держреєстром, дозвіл було видано в березні цього року підконтрольній Cub Energy компанії Тісагаз строком на 20 років - до 11 березня 2036 року, а в червні його власником стала новостворена Сі-Ен-Джі.

Площа родовища - 301,4 кв. км. До цього Тісагаз мала 15 річний спецдозвіл на проведення пошукових і розвідувальних робіт на цій площі.

Cub Energy вказує, що в рамках підписаної угоди Nafta також профінансує 3D-сейсміку 100 кв. км протягом 20 місяців після закриття угоди і буріння протягом чотирьох років трьох свердловин з виділенням до 0,2 млн євро на додаткові супутні витрати для кожної свердловини.

Cub Energy зі штаб-квартирою в Х'юстоні (Техас) і офісом в Києві відносить себе до числа п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України.

Показати ще новини
Радіо NV
X