Відвернутися від Європи. Citigroup рекомендує інвестувати в ринки, що розвиваються

25 вересня 2020, 19:27

Аналітики Citigroup рекомендують клієнтам переорієнтуватися з інвестицій в Європу на ринки, що розвиваються.

Аналітики Citigroup радять інвесторам переорієнтовуватися з акцій європейських компаній на папери ринків, пише Bloomberg.

Таку рекомендацію аналітики дають через розбіжності в економічних тенденціях, які лежать в основі цих класів активів.

Відео дня

Оцінки експертів банку говорять про певний розчарування в Європі на тлі стійкого ставлення до країн з економікою, що розвивається. Прогнози зростання прибутку європейських компаній зараз перебувають на найвищому рівні серед розвинених ринків і мають ризик зниження.

«В цілому, що стосується акцій, ми залишаємося трохи "вище ринку", але рекомендуємо переорієнтуватися з європейських паперів в EM (ринки, що розвиваються - ред.) », - відзначили в Citigroup.

Індикатор банку, що оцінює стан економіки Європи, у вересні несподівано знизився через зростання числа нових заражень коронавірусів. Це призвело до послаблення інтересу інвесторів до акцій місцевих компаній.

Відзначається, що за останні два місяці зведений фондовий індекс найбільших підприємств регіону Stoxx Europe 600 впав більш ніж на 3%. При цьому, MSCI Emerging Markets практично не змінився.

У середньостроковій перспективі фундаментальні показники для долара США залишаться несприятливими, прогнозують аналітики банку. Це позитивно позначиться на ризикованих активах emerging markets.

Нагадаємо, що в Citigroup ставлять на зниження євробондів України. Причина - ризики економічної політики української влади

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X