Чому потрібно підпорядкувати УТГ Мінекономіки

23 вересня 2016, 14:13
Я буду і далі продовжувати проводити реформи НАК Нафтогаз України

Це розподіл структур, які видобувають газ, повинна бути конкурентна основа, це розподіл структури, яка транспортує газ і зберігає газ. Функція Нафтогазу, яка у перспективі залишиться згідно 3-го енергетичного блоку – це газовий трейдер і їх буде на ринку багато.

Відео дня

Відносно наказу, який я підписав. Він сто відсотків в правовій площині і сто відсотків відповідає абсолютно програмі реформування 3-го енергетичного пакету.

Я самостійно прийняв це рішення. Підтвердження правильності рішення, але тільки посилення відповідальності у проведенні реформ вчора підтвердив уряд, коли підпорядкування було «Нафтогаз» до Кабміну, не міністерству одному, а міністрам кабміну.

Відносно того, що я порушив, а що я не порушив. Напевно можливо коли робився цей крок потрібно було провести більш ширшу нараду, а не тільки з міжнародними інвесторами як ми це зробили.

Спеціалісти та інвестори позитивно оцінюють це рішення. Кабмін прийняв рішення про підпорядкування «Нафтогазу» після наради, яку організував прем’єр-міністр України. Туди були запрошені відповідні міністри, у тому числі і я, і представники міжнародних фінансових організацій і міжнародних представництв.

Показати ще новини
Радіо НВ
X