Червоний Хрест заплатить компанії Григоришина $700 тисяч за воду для мешканців Луганщини

6 жовтня 2016, 08:43
Міжнародний Червоний Хрест сплатить рахунки за електроенергію компанії ЛЕО Григоришина

Як повідомив спеціальний представник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік в ефірі каналу 112 Україна, рішення ухвалили, аби запобігти припиненню водопостачання для 600 тис. Осіб на сході України, які проживають по обидва боки від лінії зіткнення в Луганській області.

Відео дня

За його словами, сума боргу приблизно $700 тисяч.

"Ми прийняли це безпрецедентне рішення, щоб запобігти виникненню потенційно жахливою гуманітарної ситуації. Це лише тимчасовий захід, а не стійке рішення, проте вона дозволяє виграти час. Цю проблему можна подолати тільки за допомогою політичного рішення. Якщо нічого не робити, жителям постраждалих районів доведеться зустріти суворі зимові морози без опалення і водопостачання ", - сказав глава делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) на території України Алан Ешліманн

Зауважимо, вже більше тижня на водонапірних станціях, розташованих на контрольованій урядом території Луганської області, відсутнє електропостачання через неоплачені рахунків, в результаті чого станції зупинилися.

Раныше повідомлялося, що Лисичанськ може залишитися без води через борги за світло

Нагадаємо, ЛЕО входить в групу компаній Енергетичний стандарт Костянтина Григоришина, здійснює діяльність в Луганській області.

Показати ще новини
Радіо NV
X