Через зрив тендеру Київ залишився без ліків для онкохворих

2 квітня 2016, 10:48
Заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що через фактичний зрив процедури тендерних торгів Київ залишився без ліків для людей, хворих на онкологію

Як повідомив Поворозник, зрив торгів стався через недостатню кількість учасників.

"Оскільки для участі у процедурі, яка відбулася 22 березня 2016 року, заявки подали менше двох постачальників, торги на закупівлю лікарських засобів для лікування онкологічних хворих відмінено за десятьма з дванадцяти найменувань", – заявив він.

Відео дня

Читайте також: Джентльмени-грабіжники. Злодії перерахували частину вкрадених грошей на допомогу онкохворим дітям

Як він розповів, через відсутність централізованої закупівлі препаратів для хворих на рак Міністерством охорони здоров’я України в 2015 році, столична влада винайшла можливість збільшити фінансування на закупівлю лікарських засобів. У 2015 році з міського бюджету було виділено 15 млн. грн., а в 2016 – 20 млн. грн. Проте життєво необхідні ліки придбати зараз неможливо.

"Ситуація наразі склалася просто абсурдна. З одного боку місто має реальні гроші та готове закупити ліки, які не по кишені багатьом хворим. З іншого – охочих продати ці ліки не знаходиться. З 12 позицій ми можемо закрити лише дві, з 20 млн. грн. витратити на закупку лише близько 7 млн. грн.", – додав Микола Поворозник.

Читайте також: Проблеми нової системи закупівлі ліків

Повторна процедура тендерних закупівель з придбання медичних препаратів для онкологічних хворих відбудеться 11 квітня 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X