Через розбрат партію Демальянс покинула його співголова

7 червня 2017, 11:32
Політичну патрію Демократичний Альянс залишила його співголова Вікторія Пташник

Про це повідомила сама народний депутат Пташник на своїй сторінці у facebook.

"Рішення, яке далося мені непросто. Але зараз я абсолютно впевнена в його правильності. Я залишаю пост співголови та члена політичної партії Демократичний альянс", – написала вона.

Відео дня

За словами Пташник в Демальянсі їй не вистачало реальних проектів і результатів роботи, а у політичній війни вона брати участь не хоче. Так само, за її словами, вона розчарована непрофесійністю Верховної Ради

"Мені теж складно, але себе не обдуриш. Досвід роботи в парламенті загартував мене, розвіяв багато ілюзій, але не навчив грати за правилами української політики. Я не можу дозволити собі давати обіцянки, не будучи впевненою, що виконаю їх. Не можу і не хочу грати в міжпартійні війни", – пише Пташник.

З іншого боку, за її словами, якщо партія Демальянс пройде період становлення та налагодить ефективний діалог та співпрацю між партійцями, то у неї може бути майбутнє.

На переконання Пташник, українська політика може бути результативною саме тому надалі вона зосередиться на законотворчій діяльності: "Окремі мої ініціативи вже стали законами – в антимонопольній сфері, в сфері корпоративного законодавства, децентралізації, експорту послуг тощо".

Вікторія Пташник, у минулому правник, прийшла до парламенту у 2014 році на революційній хвилі. Там вона зосередилася на реформуванні антимонопольного законодавства. Виступає ініціатором ряду проектів законів у цій сфері, а також автором частини Коаліційної угоди, що стосується антимонопольної реформи.

Показати ще новини
Радіо NV
X