Через морози Великобританія втрачає мільярд фунтів на день - The Guardian

4 березня 2018, 11:06

Аналітики підрахували, що екстремальне похолодання і снігопади, які в Європі називають Beast from the East (Звір зі Сходу), а також шторм Емма, стали найдорожчою негодою для Великобританії за останні вісім років, повідомляє The Guardian.

Економіка Великобританії щодоби втрачає один мільярд фунтів. Найбільших збитків негода завдала будівництву, адже через морози довелося припинити роботи. Морози також вплинули на роботу залізничного транспорту і торгівлю.

Відео дня

У зв'язку з цим економісти прогнозують, що зростання ВВП Великобританії в першому кварталі складе не 0,4%, а 0,3%. Зростання економіки може скоротитися вдвічі, якщо морози не припиняться.

Морози і сильні снігопади спостерігаються в більшій частині Європи. Через негоду загинули понад 60 осіб, переважно в Польщі, Словаччині, Чехії та Литві. Четверо лижників загинули у французьких Альпах через сходження лавини. У Швейцарії стовпчик термометра впав до -40 градусів.

4 березня в Україні очікується погіршення погодних умов - сильний сніг із переходом в дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь.

Показати ще новини
Радіо NV
X