Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Чехія вдвічі збільшила кількість робочих місць для українців

9 лютого 2017, 08:44
653
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільше Чехії потрібні електрозварники, кухарі, електромонтери, кранівники, різноробочі

Фото: Fotolia/ Bogdan Vasilescu

Уряд Чехії ухвалив рішення удвічі збільшити кількість українців, які можуть бути запрошені на роботу чеськими підприємствами

Як пише Радіо Свобода, міністр закордонних справ Чехії Лубомир Заоралек зазначив, що квота зросте з нинішніх 3,8 тис. чоловік ще приблизно на таку ж кількість.

Також буде збільшено і кількість працівників у генеральному консульстві Чехії у Львові і в Міністерстві внутрішніх справ Чехії, які займаються оформленням працевлаштування українців.

Таким чином, чеська урядова програма з працевлаштування українців, яка була прийнята ще восени минулого року, набула реальних обрисів.

Відзначається, що успіхи економіки останніх років дозволили чехам значно розширити свою економічну міць, а це означає і зростання потреби у новій робочій силі. З підвищенням рівня життя в Чехії також дуже відчутним став брак працівників середньої і нижчої ланки.

Не зайнятими на чеському ринку праці є 130 тис. робочих місць, більше всього потрібні електрозварники, кухарі, електромонтери, кранівники, різноробочі.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися